Třídní schůzky

V úterý 13. 2.  od 17 hod. se uskuteční třídní schůzky. Sejdeme se nejprve všichni pohromadě v herně. Po probrání záležitostí týkajících se celé školy se přesuneme do tříd podle ročníků. Těšíme se na Vás!

Markéta, Míša, Lenka.

Vysvědčení! 

Ve středu budeme mít sváteční program. První dvě hodiny se budeme učit, potom dostanou děti vysvědčení. Následně si uděláme ve škole kino a půjdeme pustit balón štěstí plný přání do příštího pololetí. Připomínám, že ve čtvrtek je ředitelské volno a v pátek pololetní prázdniny. M.

Třídní schůzky -NEPŘEHLÉDNĚTE!

Vážení rodiče,

velmi nás to mrzí, nicméně vzhledem k okolnostem, které nastaly, jsme se rozhodly zítřejší třídní schůzky odložit na jiný termín (pravděpodobně v prvním únorovém týdnu). Dnes ráno nám volala budoucí paní ředitelka Markéta, že ulehla s těžkou chřipkou. Vzhledem k tomu, že účelem schůzek bylo především představení nové ředitelky a jejích představ o dalším směřování školy, myslíme si, že přesun termínu je správná volba. Děkujeme za pochopení.
Pokud by měl někdo z Vás zájem o individuální schůzku s Lenkou nebo se mnou, jsme samozřejmě zítra k dispozici. Pouze Vás prosíme o informaci, že o schůzku máte zájem a že dorazíte (v kolik hodin).
V tuto chvíli nemáme žádné zásadní informace a pokud ano, vkládáme je na webové stránky školy či zasíláme emailem.
V současné době se snažíme především o dobrou atmosféru ve škole, což je pro nás prioritou (ale společné aktivity a výlety přijdou a těšíme se na ně).
Znovu vkládáme jídelníček na celý týden na web školy.Připomínám, že 1. 2. je ředitelské volno a 2. 2. jsou pololetní prázdniny.
Pokud máte jakékékoli dotazy, obracejte se bez obav na nás.

Míša a Lenka

Vítejte v roce 2018

Máme za sebou Vánoce a vstoupili jsme do nového kalendářního roku. Všem Vám přeji, aby byl tento rok pro Vás šťastný a harmonický.

3. 1. je první školní den nového roku. Výuka je klasicky až do odjezdu autobusu.

Míša