2.týden s písmenkem O

Ve druhém týdnu nás čekala spousta práce i dobrodružství.

I nadále jsme objevovali písmenko O a seznamovali se s jeho 4 formami. Soustředili jsme se na správné sezení i dýchání. Četli příběhy plné písmenka O i na téma přátelství a radosti z nových přátel i strachu, který nás může potkat, když se rozhodneme postavit se těm, kteří se podle nás nechovají fér.

Rozcvičovali jsme ruce (nejen v tělocviku) a naučili jsme se novou techniku zatlač-povol, kterou jsme si užili i koncem týdne, když se nám splašily ovečky ovčáka Ondry a proběhly koncem duhy. Také jsme začali pracovat v pracovním sešitu, kde na nás čekaly různé úkoly.

Podařilo se nám seznámit se se Stevem a zažili jsme i trochu legrace s Magie, která ráda hraje "Let's ...". Koncem týdne jsme si opět zahráli na flétnu a měli jsme i mini koncert, když nám kamarád zahrál píseň, která se všem moc líbí (Piráti z Karibiku).

Opět jsme si užili stavby, tentokrát s vláčky. Nějak jsme zjistili, že stavit s nimi do výšky jde jen za jistých okolností, tudíž vznikaly stavby i obrázky.

Koncem týdne jsme si pohráli i s geodeskami, na kterých vznikala velká díla.

V příštím týdnu nás čeká seznámení s dalším písmenkem a budeme dál tvořit a rozcvičovat ruce. Více se budeme soustředit na utváření a dodržování pravidel, ale máme v plánu i další procházku po okolí, v celku více pohybu, včetně daleké cesty ....