DĚLO SE VE ŠKOLE

Ve čtvrtek vyrazila II. a III. třída na "stmelovací" výlet na Kašperk. Společnost nám dělali někteří rodiče. Počasí vyšlo perfektně, užili jsme si spoustu zábavy! Shlédli jsme program Stavba hradu. Bylo to moc fajn :-)

Dnes jsme strávili úžasné dopoledne v klatovské knihovně. Hlavním cílem naší návštěvy byla beseda s Radkem Malým spojená s autorským čtením. Pan spisovatel dokázal přirozeně navázat kontakt s dětmi a předal jim kromě mnoha informací především nadšení pro tvůrčí psaní a ukázal jim, že čtení a psaní jim může do života přinést mnoho radosti.

Prázdniny utekly jako voda a my jsme se po krásných letních měsících opět sešli na půdě naší školy. Setkali jsme se v plném počtu v plné síle :-) Ke všem promluvila ředitelka školy a starosta městyse Čachrov. Přejeme všem novým i stávajícím žáčkům úspěšný a poklidný školní rok 2019/2020!