Děje se u nás

 Aneb co by vás mohlo zajímat v souvislosti s I. třídou. A pokud vás něco zajímá a chybí to zde, napište!

Děkuji všem rodičům za účast na individuálních konzultacích! LENKA

Ve čtvrtek 7. 6. 2018 pojedeme společně na výlet na hrad Švihov. Neplánujte si prosím na tento den žádné jiné aktivity. Děkuji moc.

Pokud jste v posledních dnech (týdnech) zaznamenali bouřlivou diskuzi na téma Hejného metoda, předpokládám, že jste měli možnost slyšet zejména hlasy, které jsou hodně slyšet. Vkládám odkaz i na slova méně předkládaná a méně hlučná, ale z mého pohledu velmi důležitá. Pokud máte čas a chuť, čtěte..

připomínáme, že v pondělí 30. 4. a v pondělí 7. 4. bude škola uzavřena z důvodu vyhlášení ředitelského volna. Všem přejeme krásný prodloužený víkend a budeme se na všechny školáky těšit ve středu (2. a 9. 4. 2018).

Zpívejme si

16.04.2018

Milí všichni, v zajímavostech najdete odkazy na slíbené písničky od Markéty. Příjemnou zábavu všem :-)

Tento týden bude protkán zážitky. Ve středu se vypravíme do klatovského divadla na pohádku Dobrodružství Hastrmana Tatrmana. Klatovské děti mají sraz v 7,30 na náměstí u kašny. Čachrovské děti pojedou se školkou v 7,45 z autobusové zastávky v Čachrově. Představení je od 8,30. Vstupné + cestovné (40,- + 28,- (14,-)) budeme platit z TF. Po divadle...

v pondělí 4. června 2018 proběhne ve škole focení. Cena velké společné fotografie bude 30 Kč a případné individuální focení každá fotografie za 25 Kč. Fotografie dostanou děti v den focení, peníze a zájem o individuální fotografie vyřešíme v týdnu před focením. Můžete se podívat na webové stránky pana fotografa, který díky Míše naši školu navštíví....

Ráda bych vám nabídla matematickou dílnu pro rodiče. Ve škole řešíme řadu zajímavých úloh, pracujeme v různých prostředích. Přijďte si vyzkoušet vyřešit některé z úloh, přijďte diskutovat o tom, co se ve škole při matematice děje.

Milí všichni, přejeme vám klidné a pohodové prázdniny spolu s přáním krásných Velikonoc. Odpočiňte si, pomozte nám přivolat jaro a opatrujte se!

Chyba v plánu

26.03.2018

Děkuji pozorným čtenářům týdenního plánu za upozornění na chybu. Naše škola nemá k dispozici další státní svátek, takže opravdu jde pouze o pondělí 2. 4. 2018, v úterý se potom sejdeme ve škole. Omlouvám se za zmatky, Lenka